Statuss:
Noslēdzies
ES ELFLA logo

Projekta mērķis
Ogres novada lauku teritorijā esošās kultūras vides attīstīšana un pilnveidošana, veicot Ogresgala un Ciemupes Tautas namu rekonstrukciju

Finansējuma avots

Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai (ELFLA) – Lauku attīstības programmas 2007.-3013.gadam pasākums 321 “Pamatpakalpojumi ekonomikai un iedzīvotājiem” (administrē LR Zemkopības ministrijas Lauku atbalsta dienesta Lielrīgas reģionālā lauksaimniecības pārvalde).

Projekta budžets

Rekonstrukcijas darbu kopējās izmaksas – 88 296.58 Ls, t.sk.

• Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējums 36 607.81 Ls,
  • Valsts budžeta līdzekļi 12 202.61 Ls,
  • Ogres novada pašvaldības līdzfinansējums 39 486.16 Ls

Iesniedzējs

Ogres novada dome

Galvenās aktivitātes

Projekta ietvaros veikta 2 Ogres novada lauku teritorijā esošo Tautas namu rekonstrukcija:

• Ciemupes Tautas namā - apkures sistēmas (katlu mājas) rekonstrukcija, mainot cietā kurināmā veidu (no malkas uz granulām),
  • Ogresgala Tautas namā - esošās piebūves rekonstrukcija multifunkcionālas telpas izveidei (semināriem, nodarbībām, saietiem u.c.) un tās funkcionāla sasaiste ar blakus esošajām nodarbību telpām un koridoru, kā arī ēkas ārējās fasādes rekonstrukcija, nomainot pārsegumu balkona daļai, atjaunojot nesošās kolonnas un ieejas kāpnes, izbūvējot pandusu vides pieejamības nodrošināšanai cilvēkiem ar kustību traucējumiem, uzstādot lietus ūdens notekcaurules un veicot fasādes siltināšanu.

Projekta ilgums - 16.02.2009. - 31.12.2009.