Statuss:
Noslēdzies
ES, ELFLA un LEADER logo

Pagājušā gada 9. novembrī Lauku atbalsta dienesta Lielrīgas reģionālā pārvalde pieņēma lēmumu par projekta „Tautas tērpu iegāde Ogres novada Ķeipenes tautas nama deju kolektīviem” apstiprināšanu. Projekts iesniegts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai” Lauku attīstības programmas pasākuma „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” ietvaros.

Projekta īstenošana jāveic no 2011. gada 22. augusta līdz 2012. gada 31. augustam.

Lai sasniegtu projektā izvirzīto mērķi, aktivitāšu ietvaros tiks iegādāti tautas tērpu komplekti abu kolektīvu sievām un vīriem. Senioru deju kolektīva tautas tērpa komplektā ietilpst brunči, ņieburs un garā blūze sievām un bikses un veste - vīriem. Vidējās paaudzes deju kolektīva tautas tērpa komplektā ietilpst brunči, jaka, ņieburs, krekls un cepurīte sievām, bet vīriem - bikses, veste un pusmētelis. Projekta sagatavošanas laikā ir veiktas konsultācijas ar speciālistiem, kas specializējas etnogrāfisko tautas tērpu izgatavošanā, lai nodrošinātu Vidzemes novadam atbilstoša tautas tērpu komplektu izvēli.

Projekta kopējās izmaksas ir LVL 6051.20, bet attiecinās izmaksas – LVL 4960.00. Projekta apstiprināšanas gadījumā pašvaldība varēs saņemt publisko finansējumu LVL 3720.00.

Projekta vadītāja:  Ogres novada pašvaldības attīstības nodaļas projektu vadītāja Rita Grāvīte, kura strādā ESF darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība” papildinājuma 1.5.3.1. aktivitātes „Speciālistu piesaiste plānošanas reģioniem, pilsētām un novadiem” ietvaros.

2012. gada 16. janvārī ir noslēgts līgums par tautas tērpu izgatavošanu ar SIA „Muduri”.

Par ELFLA: sīkāka informācija šeit