Statuss:
Noslēdzies
NAP un ERAF logo

Eiropas Reģionālās attīstības fonda 3.3.1. Specifiskā atbalsta mērķa „Palielināt privāto investīciju apjomu reģionos, veicot ieguldījumus uzņēmējdarbības attīstībai atbilstoši pašvaldību attīstības programmās noteiktajai teritoriju ekonomiskajai specializācijai un balstoties uz vietējo uzņēmēju vajadzībām” ietvaros Centrālajai finanšu un līguma aģentūra un Ogres novada pašvaldība ir noslēgušas vienošanos par projekta “Uzņēmējdarbības attīstība Kartonfabrikas rajonā, pārbūvējot uzņēmējiem svarīgu ielas posmu Ogrē” īstenošanu.

Projekta mērķis ir sekmēt komercdarbības attīstību un veicināt privāto investīciju apjomu pieaugumu, veicot ieguldījumus ceļa infrastruktūras uzlabošanā, kas ir būtiska gan uzņēmējiem, gan darbiniekiem. Tādējādi mērķis ir atbalstīt vismaz 2 komersantus un veicināt vismaz 12 jaunu darba vietu radīšanu, nodrošinot, pirmkārt, esošo uzņēmumu darbinieku pārvietošanās drošību un komfortu, otrkārt, sekmējot ietekmes uz vidi samazinājumu, izbūvējot drošu velo celiņu nokļūšanai uz darba vietu, treškārt, pārbūvējot ceļa segumu, lai samazinātu uzņēmuma un to darbinieku transportlīdzekļu nolietojuma izmaksas.

Projekta ietvaros tiek pārbūvēta Brīvības iela (1,732 km), rekonstruējot brauktuves posmu, veicot brauktuves seguma nomaiņu, izbūvējot gājēju ietvi, gājēju pārejas un veloceliņu, rekonstruējot autobusu pieturvietas (8 gab.), uzstādot aizsargbarjeras, kā arī rekonstruējot ielas apgaismojumu, kā arī izbūvējot lietus ūdens kanalizāciju un nepieciešamo apakšzemes komunikāciju

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir paredzētas 502 609,48 EUR apmērā, no kuriem 85% ir Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansējums, 3,75% valsts budžeta dotācija un 11,25% pašvaldības līdzfinansējums.

Projekta darbību īstenošanas laiks pēc vienošanās noslēgšanas ir 11 mēneši (līdz 2018.gada 21.februārim).

NAP un ERAF logo
Brīvības ielas pārbūve
Pārbūvētais Brīvības ielas posms nodots ekspluatācijā