Statuss:
Noslēdzies

Projekta nosaukums:     Vital Communities by Promotion of Youth Skills and Involvement

Projekta saīsinājums:     Young Active Creative

Projekta iesniedzējs:      Polvas pilsētas pašvaldība (Igaunija)

Sadarbības partneri:      Ogres novada pašvaldība, Ogres jauniešu klubs „Projektu darbnīca”, Ogres Rotarkakta klubs, no Igaunijas - NVO „Munalinn””

Projekta ideja īsumā:     Jauniešu kapacitātes paaugstināšana jauniešu pasākumu un starptautisku festivālu organizēšanā, īstenojot apmācības un noorganizējot divus starptautiskus jauniešu mākslas un mūzikas festivālus (Ogrē un Polvā)

Projekta ilgums:               16 mēneši

Projekta budžets:            137 731 EUR

t.sk.       85% jeb 175 071.35 EUR finansē ESTLAT,

15% jeb 20 659.65 EUR līdzfinansē projekta partneri

Projekta kopējie mērķi ir stiprināt Igaunijas un Latvijas vietējo jauniešu organizāciju kapacitāti un attīstīt instrumentus kā veicināt jauniešos radošumu un izaugsmi, prasmes un iespējas. Veidot savstarpējus kontaktus un kultūras apmaiņas aktivitātes. Veicināt un paaugstināt jauniešos spējas organizēt dažāda mēroga starptautiskus pasākumus.

Projekta ietvaros paredzētas jauniešu apmācības un starptautisku festivālu organizēšana Latvijā un Igaunijā.

Projekta rezultātā abu valstu jaunieši izstrādāja vadlīniju e-grāmatu par to (skatīt latviešu valodā šeit, igauņu valodā šeit), kā organizēt dažāda mēroga pasākumus, kas varētu noderēt ne tikai jauniešiem, bet jebkuram interesentam, kas plāno organizēt dažāda mēroga pasākumus. Tika veicināta jauniešu izglītība un prasmes organizēt liela mēroga pasākumus. Papildus parastajām skolas izglītības programmām jauniešiem bija iespēja gan teorētiski, gan praktiski piedalīties pasākuma tapšanas procesā no paša sākuma – idejas līdz pat procesa beigām pasākuma notikuma.

Vital Communities by Promotion of Youth Skills and Involvement projekta logo