Maas Garšas

SIA "Manas Garšas" Ogres novadnieka kartes īpašniekiem un novadā deklarētajiem lietotnes "Ogres novadnieks" lietotājiem ar QR kodu piedāvā 10% atlaidi produkcijai SIA "Manas Garšas" ražotnē Akmeņu ielā 45, Ogrē, un tirdziņos vai gadatirgos, kurus uzņēmums apmeklē, kā arī "Manas Garšas" rīkotajiem pasākumiem.

"Piedāvājam garšvielas, garšvielu maisījumus, sāli, piparus, cukuru, kā arī plašu dāvanu klāstu, kas ir gan praktiskas, gan skaistas. Savukārt uzņēmumiem ir iespēja iegādāties reprezentatīvas dāvanas, korporatīvajos pasākumos iekļaut garšvielu meistarklasi kā vienu no atraktīviem pasākumiem.

Mūsu izpratnē pasaule ir krāsaina un pārsteigumu pilna, tā piedāvā atklāt arvien jaunas vietas, krāsas, smaržas un garšas. Mēs vēlamies radīt vidi, kurā mūsdienu patērētājam ir izvēles brīvība, iespēja pašam noteikt savas vēlmes un garšas, kurā produkta kvalitātei, tā vērtībai ir noteicošā loma.

Mūsu mērķis ir kļūt par uzņēmumu, kas maina mūsdienu patērētāja iepirkšanās paradumus, patērētājiem piegādā inovatīvus produktus un iepirkšanās risinājumus. Piedāvājam mūsu klientiem mājaslapā izveidot pašiem savus maisījumus, kurus mēs atbilstoši pagatavosim.

Aicinām apmeklēt dažādas meistarklases - gan ar pavārmākslas speciālistiem, gan unikālu un individuālu garšvielu maisījumu pagatavošanas meistarklases, apgūstot un iepazīstot jaunas atziņas un prasmes garšu pasaulē," aicina SIA "Manas Garšas".

Darba laiks:
darba dienās pl.10.00-16.00,
sestdienās pl.12.00-15.30,
svētdienās slēgts.

Vairāk informācijas:
manasgarsas.lv/