Optikas veikals Metropole

Ogres novadnieka un skolēna kartes īpašnieki un novadā deklarētie iedzīvotāji, kuri izmanto lietotni "Ogres novadnieks", aicināti izmantot 20% atlaidi redzes pārbaudei un 10% atlaidi aksesuāru iegādei optikas salonā “Metropole” Mednieku ielā 21/23, Ogrē (atlaides nesummējas).

Latvijā lielākais reģionālais optikas salonu tīkls "Metropole" par cilvēku acīm rūpējas kopš 2003. gada, un šobrīd ir viens no vadošajiem optikas pakalpojumu sniedzējiem valstī. Sešpadsmit darbības gadu laikā uzņēmums ir dinamiski audzis, un šobrīd varam uzņemt pacientus jau 27 salonos 23 Latvijas pilsētās, tostarp Ogrē. Šo gadu gaitā esam uzkrājuši bagātīgu pieredzi un zinām, kā vislabāk parūpēties par Jūsu acīm!

Optikas saloni "Metropole" iedzīvotājiem nodrošina augstvērtīgu redzes servisu, kas ietver sevī pilnu redzes pārbaudi ar modernu aparatūru, visa veida briļļu izgatavošanu un kontaktlēcu piemeklēšanu.

Esat gaidīti mūsu salonos Rīgā, Ķekavā, Liepājā, Ventspilī, Tukumā, Olainē, Jelgavā, Jūrmalā, Ogrē, Siguldā, Cēsīs, Alūksnē, Jēkabpilī, Saldū, Ādažos, Dobelē, Preiļos, Rēzeknē, Daugavpilī, Salaspilī, Ludzā, Krāslavā un Kuldīgā, kur vienuviet iespējams atrast vairākus simtus briļļu ietvarus bērniem un pieaugušajiem, kvalitatīvas un modernas saulesbrilles, kā arī īpašu piedāvājumu kontaktlēcu lietotājiem!

Vairāk informācijas:
http://www.optikametropole.lv/

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka vai skolēna karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.