Sports Ogres novads Kultūra Ziņas, jaunumi
Pasākumi Ogres novadā plakātu kolāža 04.2024.

Aicinām uz daudzveidīgajiem pasākumiem Ogres novadā!

13. aprīlis

Ogres Baltā Valdorfskola aicina uz “Pasaku rītu” – plkst. 11.00 ikviens, kam mīļas pasakas, aicināts viesos Ogrē, Brīvības ielā 31, kur Valdorfpedagogi ar pašdarinātu lellīšu starpniecību iedzīvinās pasaku “Sniegbaltīte un Sārtrozīte”, pēc pasakas darbosies radošā rūķu darbnīca.

BDK “Bitītes” un draugu koncerts Lauberē – plkst. 17.00 Lauberes Kultūras namā  aicinām uz BDK “Bitītes” un viņu deju draugu koncertu "Aprīļa pilieni".

Grāmatas “Edgars Liepiņš. Ziemeļu zvaigzne” atvēršanas svētki Ogrē plkst. 17.00 Ogres Centrālās bibliotēkas Konferenču zālē notiks grāmatas “Edgars Liepiņš. Ziemeļu zvaigzne” atvēršanas svētki, kuros pie dalīsies Edgara Liepiņa laikabiedri un ģimenes locekļi.

Filma MARIJAS KLUSUMS Ķegumāplkst. 19.00 Ķeguma Tautas namā filma “Marijas klusums” – vēsturiska drāma, kas veidota pēc slavenās teātra un kino aktrises Marijas Leiko dzīvesstāsta un vēsta par viņas dzīves pēdējiem gadiem.

Bērnu deju kolektīva PŪPOLĪTIS koncerts Lielvārdē – plkst. 19.00 Lielvārdes Kultūras namā uz koncertu aicina Bērnu deju kolektīvs “Pūpolītis”.

Filma MARIJAS KLUSUMS Lēdmanēplkst.  19.00 Lēdmanes Tautas namā filma “Marijas klusums” – vēsturiska drāma, kas veidota pēc slavenās teātra un kino aktrises Marijas Leiko dzīvesstāsta un vēsta par viņas dzīves pēdējiem gadiem.

13. aprīlis

Vingro vesels Ogrē no plkst. 9.00 aicinām piedalīties pasākuma “Vingro vesels Ogrē!” aktivitātēs, kas norisināsies Sporta arēnā “Ogre”.

A.Pumpura Lielvārdes muzeja teritorijas uzkopšanas darbiplkst.10.00 jaunieši ir aicināti piedalīties A.Pumpura Lielvārdes muzeja teritorijas uzkopšanas darbos.

Ziepju darināšanas meistarklase Ķeipenēplkst. 10.00 ikviens ir aicināts uz Ziepju darināšanas meistardarbnīcu Ķeipenes Tautas namā.

Animācijas filma TAURIŅA STĀSTS Birzgalē plkst. 11.00 Birzgales Tautas namā animācijas ģimenes filma "Tauriņa stāsts" – sirsnīgs stāsts par drosmīgo, mīlīgo un nedaudz neveiklo vienspārnu tauriņu Patriku, kurš dodas ceļojumā ar saviem labākajiem draugiem – smieklīgo kāpuru Marti un asprātīgo Dženiferu.

Veselības stundas Ogrē – no plkst. 11.00 Ogres Centrālajā bibliotēkā aicinām uz lekcijām, kā rūpēties par savu veselību.

Izglītojošs pasākums TU NEESI VIENS Ogrē – plkst. 11.00 “Ogres Zelta liepa” kafejnīcas telpās (Brīvības iela 18, Ogre) uztura speciāliste Baiba Grīnberga atgādinās par veselīga uztura nozīmi diabēta uzraudzībā.

Madlienas iedzīvotāju forums plkst. 12.00 aicinām uz Madlienas pagasta iedzīvotāju forumu 2024, kas norisināsies Madlienas Kultūras namā.

Mākslas vingrošanas sacensības OGRES KAUSS - 13. un 14. aprīlī Ogres novada sporta centra hallē (Skolas iela 21, Ogre) notiks Mākslas vingrošanas sacensības Latvijas jaunatnes meistarsacīkstes fināls.

Filma MELNAIS SAMTS Birzgalē – plkst.13.00 Birzgales Tautas namā filma "Melnais samts" – trīsdesmitgadniecei Martai ir darbs, draugi, romantiskas attiecības un mīļš kaķis. Visam vajadzētu būt kārtībā, taču Martu nepamet sajūta, ka viņa tikai tēlo, ka tiek galā ar pieauguša cilvēka dzīvi.

Koru sadraudzības koncerts PAVASARA SKAŅĀS Jumpravā plkst. 17.00 Jumpravas Kultūras namā koru sadraudzības koncerts, kurā piedalās jauktais koris “Jumprava” un Valmieras Kultūras centra jauktais koris “Valmiera”.

VPDK “Upe” koncerts Tīnūžos plkst.18.00 Tīnūžu Tautas namā VPDK “Upe” 13. sezonas svētku koncerts “Skaista mana tēva sēta”.

Ogres teātra izrāde SANATORIJAplkst. 19.00 sanatorijā "Ogre" Ogres teātra izrāde "Sanatorija" pēc Henrika Ibsena lugas "Tautas ienaidnieks". motīviem.

14. aprīlis

Sacensības - MySport Tomes MTB maratons – plkst. 9.30 jau 11. reizi MTB sacensību sezona tiks iesākta Tomes mežos.

Mājražotāju tirdziņš Lauberēplkst. 10.00 ikviens ir aicināts uz Mājražotāju tirdziņu Lauberes Kultūras namā.

Bērnu vokālo ansambļu festivāls TĪ MAŽORS Tīnūžos plkst. 11.00 Tīnūžu Tautas namā bērnu vokālo ansambļu festivāls “TĪ MAŽORS”, kurā piedalās pirmsskolas vecuma bērnu ansambļi.

Kinofilma TAURIŅŠ SENIORS Madlienā plkst.16.00 Madlienas Kultūras nama kinozālē „Odivi” filma par spītīgo un kašķīgo Tāli, kurš tic, ka uz viņa bērēm ieradīsies tikai dēls Gunārs. Aiz gara laika viņš vēro darbības aiz loga un fiksē redzēto video kamerā.

Patīkamu atpūtu Ogres novadā!