Lielvārdes moduļtipa bērnudārzs, ēkas būvdarbi 04.2024.

Ogres novadā turpinās pagājušajā gadā iesāktie būvdarbi – ēkas “Kaibalas skola” un Skolas ielā 4, Ikšķilē, pārbūve, jaunas moduļu tipa pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība Lielvārdē, kā arī ietves izbūve Turkalnes ielā, Ogrē.

Ēkas “Kaibalas skola” pārbūve

Bijušajā Kaibalas skolas ēkā, kurā paredzēts ierīkot pirmsskolas izglītības iestādi, uzstādītas margas un evakuācijas kāpnes. Notiek teritorijas labiekārtošanas darbi – uzbērtas šķembas, pabeigti bruģēšanas darbi, tuvākajā laikā plānots uzsākt arī apzaļumošanas darbus.

Būvdarbus veic būvuzņēmējs SIA “KUUM” atbilstoši 2022. gada novembrī noslēgtajam līgumam. Vairāk par objektu: Ēkas “Kaibalas skola” pārbūve

Ēkas pārbūve Skolas ielā 4, Ikšķilē

Ēkā Skolas ielā 4, Ikšķilē, kas tiek pārbūvēta par pašvaldības daudzfunkcionālu pakalpojumu centru, turpinās dažādi nobeiguma apdares darbi gan objekta iekšpusē, gan ārpusē, tai skaitā defektu labošana atbilstoši būvuzrauga un pasūtītāja norādījumiem. Tiek gatavota dokumentācija objekta nodošanai ekspluatācijā.

Būvdarbus objektā veic SIA “JC” saskaņā ar 2022. gada jūlijā noslēgto līgumu.

Vairāk par objektu: Ēkas pārbūve Skolas ielā 4, Ikšķilē

Lielvārdes moduļtipa bērnudārzs, ēka, iekštelpas, bilžu kolāža 04.2024.
Jauna pašvaldības bērnudārza celtniecība Lielvārdē

Jaunas moduļu tipa pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība Lielvārdē

Turpinās iekšējo inženierkomunikāciju izbūve un apdares darbi, ārējās ventilējamās fasādes un liftu montāža. Tuvākajā laikā tiks atsākti teritorijas labiekārtošanas darbi.

Būvdarbu līgums ar piegādātāju apvienību „CMB&NEWCOM” noslēgts 2022. gada decembrī.

Vairāk par objektu: Jaunas moduļu tipa pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība Lielvārdē

Ietves izbūve Turkalnes ielā, Ogrē

Atsākusies ietves izbūve Turkalnes ielā posmā no Norupes ielas līdz Blaumaņa ielai. Būvdarbu ietvaros tiks veikta ietves izbūve, esošās caurtekas gala dzelzsbetona atbalsta sienas pārbūve, lietus ūdens kanalizācijas tīklu un jauna apgaismojuma balsta izbūve. Būvdarbus veic SIA “MRG Būve” atbilstoši pagājušā gada oktobrī noslēgtajam līgumam.

Strēlnieku ielas Ogrē un Meža un Rembates ielas Lielvārdē pārbūves darbi atsāksies, iestājoties atbilstošiem laika apstākļiem.