Pašvaldība Ziņas, jaunumi
Paziņojums par paredzētās darbības akceptēšanu

Ogres novada pašvaldības domes sēdē 31. augustā pieņemts lēmums sabiedrības viedokļa noskaidrošanai nodot Ogres novada pašvaldības iekšējo noteikumu “Ogres novada pašvaldības ētikas kodekss” projektu.

2023. gada 25. maija sēdē dome lēma par Ogres novada pašvaldības ētikas kodeksa izstrādi un šī kodeksa izstrādei izveidoja darba grupu, uzdodot tai ne vēlāk kā līdz 2023. gada 30. augustam izstrādāt Ogres novada pašvaldības ētikas kodeksu, nosakot principus un normas, kas saistošas Ogres novada pašvaldības darbiniekiem un amatpersonām atbilstoši to profesionālajai lomai pašvaldības darbībā, un iesniegt to apstiprināšanai Ogres novada pašvaldības domes sēdē.

Darba grupa tika izveidota šādā sastāvā: vadītājs un atbildīgais par ētikas kodeksa izstrādi Ogres novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis, vadītāja vietnieks – izpilddirektora vietniece Dana Bārbale, darba grupas locekļi: domes deputāti Jānis Kaijaks un Atvars Lakstīgala, Ogres novada pašvaldības Centrālās administrācijas Juridiskās nodaļas vadītāja p.i. Lelde Pencele, Personālvadības nodaļas vadītāja Antra Pūga, Ogres novada Kultūras centra vadītāja Elīna Aupe, Ogres Centrālās bibliotēkas vadītāja Jautrīte Mežjāne, Ogres novada Izglītības pārvaldes vadītājs Igors Grigorjevs, Lielvārdes pilsētas un pagasta pārvaldes vadītājs Dzintars Žvīgurs, Suntažu pagasta pārvaldes vadītājs Valdis Ancāns.

Izskatot un izvērtējot darba grupas iesniegto ētikas kodeksa projektu, deputāti nolēma nodot Ogres novada pašvaldības iekšējo noteikumu projektu “Ogres novada pašvaldības ētikas kodekss” (turpmāk – Noteikumi), sabiedrības viedokļa noskaidrošanai, paredzot šim procesam divu nedēļu termiņu.

Viedokli par Noteikumu projektu līdz 2023. gada 14. septembrim var iesniegt elektroniski, sūtot to uz elektroniskā pasta adresi ogredome@ogresnovads.lv vai personīgi iesniedzot to Ogres novada pašvaldības klientu apkalpošanas centros.

Saņemtos viedokļus par Noteikumu projektu darba grupa apkopos, izvērtēs un  iesniegs Noteikumus apstiprināšanai Ogres novada pašvaldības domei.