madliena aero

Ogres novada pašvaldības centrālās administrācijas “Ogres novada pašvaldības” Ogres novada būvvalde 2019.gada 31.maijā pieņēma lēmumu “Lēmums par publiskas apspriešanas nepieciešamību tirgus laukuma izbūvei nekustamajā īpašumā "Tirgus placis”, Suntažu pag., Ogres nov.” Nr.BIS-BV-5.2-2019-15.

Būvniecības iecere paredz tirgus laukuma izbūvi nekustamajā īpašumā "Tirgus placis”, Suntažu pag., Ogres nov., kadastra apzīmējumu 748000030216.

Lai nodrošinātu būvvaldes lēmuma atklātumu saistībā ar attiecīgās teritorijas attīstību, nodrošinot sabiedrības līdzdalības tiesības lēmumu pieņemšanā, Būvvalde nolēma, ka būvniecības iecerei, tirgus laukuma būvniecībai nekustamajā īpašumā "Tirgus placis”, Suntažu pag., Ogres nov., ir nepieciešama publiskā apspriešana.

Pielikumā lēmums.

Pievienotie faili