Pagasti
Sanāksme par cūku nobarošanas kompleksa darbības paplašināšanu

2019. gada 11. novembrī Ogres novada pašvaldībā saņemts SIA “LB Energy” iesniegums, kurā tiek informēts par SIA “BALTIC PORK” ieceri veikt esošā cūku nobarošanas kompleksa pārbūvi, palielinot atļauto cūku vietu skaitu līdz 30 000 cūku vietām (turpmāk – Paredzētā darbība).

Saskaņā ar Vides pārraudzības valsts biroja 2019. gada 12. decembra lēmumu Nr.5-02/12 Paredzētajai darbībai tiek piemērota ietekmes uz vidi novērtējuma (turpmāk – IVN) procedūra. IVN ietvaros tiks vērtēts un precizēts nobarojamo cūku vietu skaits, ņemot vērā plānotos tehnoloģiskos risinājumus, sagaidāmo ietekmi uz vidi un paredzētās darbības atbilstību piemērojamām vides aizsardzības normatīvo aktu prasībām, kā arī cūku labturības prasības.

Nolūkā izzināt sabiedrības viedokli par Paredzēto darbību pašvaldība rīko sanāksmi, kas norisināsies 2020. gada 4. martā plkst. 18.00 Lauberes pagasta Kultūras namā, Ozolu ielā 3, Lauberē, Lauberes pag., Ogres nov.