Bezmaksas
Jebkura persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Šī pakalpojuma ietvaros personai ir iespēja Latvijas Republikas pašvaldību dzimtsarakstu nodaļām vai diplomātiskajām un konsulārajām pārstāvniecībām ārvalstīs elektroniski pieprasīt atkārtotu dzimšanas, laulības un miršanas apliecinošo dokumentu un saņemt šos dokumentus normatīvajos aktos paredzētajā kārtībā.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Lai atkārtoti saņemtu dokumentu, persona Dzimtsarakstu nodaļai uz e-pastu nosūta iesniegumu, kurā norāda vārdu, uzvārdu, personas kodu, adresi, tālruni, pamatojumu un sīku informāciju par pieprasīto faktu.

2. Maksājuma veikšana
    Atkārtotu dokumentu saņemšanai jāveic gan valsts nodevas, gan pakalpojuma maksas samaksa, kura veicama klātienē skaidrā naudā Ogres novada pašvaldības kasē (1. stāvs, Apmeklētāju pieņemšanas centrs) vai ar pārskaitījumu saskaņā ar rekvizītiem, kurus norāda Dzimtsarakstu nodaļa.

1. Valsts nodevas likme par atkārtotu civilstāvokļa akta apliecības izsniegšanu ir 7 eiro (noteikta LR Ministru kabineta 2013. gada 24. septembra noteikumos Nr. 906 „Noteikumi par civilstāvokļa aktu reģistrācijas valsts nodevu”).
    2. Pašvaldības nodeva par atkārtotu apliecību izsniegšanu ir 1,50 EUR, par arhīva izziņu izsniegšanu – 2,50 EUR (noteikts Ogres novada domes sēdes 2010. gada 25. novembra protokola izrakstā Nr.13).

3. Pakalpojuma saņemšana
    Pēc iesnieguma saņemšanas Dzimtsarakstu nodaļa ievada un aktualizē reģistra ierakstu vienotajā Civilstāvokļa aktu reģistrācijas informācijas sistēmā, un atkārtoti izsniedz pieprasīto dokumentu.