Statuss:
Noslēdzies
KPFI logo

18. februārī Ogres novada pašvaldība, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un Vides investīciju fonds parakstīja līgumu par projekta “Energoefektivitātes paaugstināšana Ogres novada pašvaldības ēkās 2” īstenošanu, piesaistot Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta līdzekļus.

Projekta mērķis ir samazināt CO2 emisijas, samazinot siltumenerģijas un elektroenerģijas patēriņu četrās Ogres novada pašvaldības ēkās: Jaunogres vidusskolā, Ogres basketbola skolā, p/a “Dziednīca” un Ogres novada pašvaldības administrācijas ēkā. Plānots, ka projekta rezultātā CO2 emisijas tiks samazinātas par 457.49 tonnām gadā,  siltumenerģijas un elektroenerģijas patēriņš ēkās vidēji samazināsies par 51,5%.

Jaunogres vidusskolas ēkai tiks veikta jumta, fasādes, cokola daļas un pamatu siltināšana, kā arī pagraba griestu siltināšanas un siltumapgādes sistēmas siltināšana. Basketbola skolas ēkai tiks siltināts jumts, fasādes un pamati, tiks sakārtota apkures un ventilācijas sistēma. P/a “Dziednīca” ēkai plānota pamatu, pagraba griestu, puspagraba, fasāžu un jumta siltināšana, saules kolektora, akumulācijas tvertnes, siltumsūkņa uzstādīšana, tiks sakārtota apkures un ventilācijas sistēma. Ogres novada pašvaldības administrācijas ēkai tiks veikta pamatu, puspagraba, fasāžu, jumta siltināšana, kā arī apkures un ventilācijas sistēmas sakārtošana.

Saskaņā ar finansējuma līgumu projekts jāīsteno ne vēlāk kā līdz 2012. gada 1. decembrim. Projekta kopējās plānotās izmaksas ir 1 053 070,80 Ls. Projekta attiecināmās izmaksas 999 994,85 Ls, no tiem Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta līdzekļi ir 75 % jeb 749 996.13 Ls.

KPFI logo