Statuss:
Noslēdzies

Projektā paredzētās darbības ietver apgaismojuma tīkla izbūvi vairākas ielās Ikšķiles pilsētā – Ezeru ielā no Līvu ielas līdz Saltupes un Silaziedu ielu krustojumam, kā arī Māras, Ādama, Lupīnu un Ausekļa ielā, tādejādi uzlabojot ielu apgaismojuma nodrošinājumu vairāku Ikšķiles rajonu iedzīvotājiem.

Abos objektos (Ezera ielā 33 balstos un Māras, Ādama, Lupīnu un Ausekļa ielās 24 balstos) ir uzstādīti jauna modeļa energoekonomiski LED gaismekļi (8600 Lm, 52 W jauda, efektivitāte 165 Lm/W).

Projekta finansējums

Projekta realizācijai nepieciešamais finansējums ir 79918,21 eiro, ko nodrošina Ogres novada pašvaldība.

Izpildītāji

Būvprojektus izstrādājusi un autoruzraudzību nodrošina SIA “S.O.S. projekti” (1716,00 eiro bez PVN) un SIA “TELMS” (1350,00 eiro bez PVN). Apgaismojuma izbūvei Ezera ielā tika noslēgts līgums ar “RGR BŪVE” (līguma summa 33 725,29 eiro bez PVN), Māras, Ādama, Lupīnu un Ausekļa ielās – ar SIA “REMUS ELEKTRO” (līguma summa 32 322,82 eiro bez PVN). Būvuzraudzību nodrošina pašvaldība.

Īstenošanas periods

Projekta realizācija tika uzsākta 2021. gada novembrī, projekts noslēdzies.

Ielu apgaismojuma lampa