Statuss:
Valsts Izglītības attīstības aģentūras un Mūžizglītības programmas logo
Projekta nosaukums:  Outdoor Learning 4 All (Āra apmācības visiem) O-L-A

Projekta mērķis:

Projekta mērķis ir iedrošināt skolotājus un skolas vairāk pievērsties skolēnu apmācībai ārpus klašu telpām, brīvā dabā, uztverot to kā nozīmīgu apmācības dimensiju.

Finansējuma avots:

ES Mūžizglītības programmas finansējums (Comenius reģionālās partnerības apakšprogramma).

Projekta budžets:

Projekta kopējās izmaksas: 105560 EUR, no tiem:

Reģionālajam partnerim Soutendas pašvaldība (Lielbritānija) – 65140 EUR un partnerim Ogre (Latvija) – 40420 EUR.

Ogres novada pašvaldības projekta budžets ir 40420 EUR, no tiem: 35115 EUR ES Mūžizglītības programmas finansējums un 5305 EUR Ogres novada pašvaldības finansējums.

Galvenās aktivitātes:

Comenius Reģionālās partnerības projekta O-L-A ietvaros paredzēts aplūkot dažādas pieejas un izpētīt dažādas ainavas, kultūrvēsturiskā mantojuma vietas un pilsētas rajonus, lai mācību procesos izmantotu to vidi, kurā dzīvojam. Pieredzes apmaiņa tiks veikta gan savstarpēji ar vietējiem partneriem, gan starptautiskajiem. Kopā īstenojot vismaz 24 mobilitātes no Latvijas partnera puses un 24 mobilitātes no Lielbritānijas partnera puses.

Projekta rezultāts:

1. Izveidota mājas lapa;
  2. Īstenotas vismaz 24 mobilitātes;
  3. Iegādāti 6 planšetdatori;
  4. Izveidots informatīvs materiāls par āra apmācībām;
  5. Iesaistītos skolu skolotājiem nodrošinātas apmācības un pieredzes apmaiņas par āra apmācībām.

Projekta ilgums:

01.08.2013.-31.07.2015.

Projekta dalībnieki
Projekta „Outdoor learning 4 All” ietvaros partneri no Latvijas viesojās Sautendā
Ogres novada pašvaldības un izglītības iestāžu pārstāvji viesojās Lielbritānijā projekta „Outdoor Learning 4 All” ietvaros