Satiksme, ceļi
Novadā turpinās infrastruktūras sakārtošanas darbi

Augusta sākumā uzsākta jauna gājēju tilta būvniecība pār Ogres upi teritorijā starp Jāņa Čakstes prospektu un Ogres ielu. Šobrīd tiek veikta tiltam nepieciešamo pāļu urbšana un betonēšana, pēc šo darbu veikšanas tiks veidoti krasta balsti.

Jau tika informēts, ka gājēju tilts, savienojot Pārogri ar Rībelītes apkaimi, krietni paplašinās iedzīvotāju ikdienas pārvietošanos no Ogres pilsētas individuālās apbūves teritorijām Pārogrē, tajā skaitā kādreizējās dārzkopības sabiedrības “Lašupes”, kas tagad ir iekļauta pilsētas administratīvajā teritorijā, nokļūšanu uz autobusu pieturām otrā upes krastā, lai ar sabiedrisko transportu dotos uz pilsētas centru, kur pieejami viņiem nepieciešamie pakalpojumi, kā arī varētu iepirkties otrpus upes esošajā veikalā. Līdz ar šī tilta izbūvi veidosies arī vienots pastaigu maršruts abpus Ogres upes krastiem. Darbus veic SIA “Būvinženieris”. Paredzētais būvdarbu veikšanas termiņš ir 2021. gada maijs.

Atbilstoši laika grafikam būvdarbi turpinās arī Birzgales ielā - veikta apgaismojuma, lietus un kanalizācijas izbūve, uzsākti zemes darbi. Šī gada 21. maijā pašvaldība noslēgusi līgumu ar SIA “ASFALTBŪVE” par Birzgales ielas pārbūvi. Pārbūves darbu izpildes termiņš ir 11 mēneši no līguma noslēgšanas dienas, neskaitot tehnoloģisko pārtraukumu.

Darbi turpinās arī vienā no nozīmīgākajiem šī gada infrastruktūras projektiem - Skolas ielā. Šobrīd tiek veikti apgaismojuma un lietus ūdens izbūves darbi. Būvdarbus veic SIA “Igate”, darbi jāpabeidz 12 mēnešu laikā no līguma parakstīšanas dienas (29.05.2020.), neieskaitot tehnoloģisko pārtraukumu.

Šī gada pašvaldības budžetā ir ieplānota vairāku gājēju ietvju posmu seguma maiņa dzīvojamo masīvu iekškvartālos. Šobrīd darbi tiek veikti Mālkalnes prospekta 29/35 iekškvartālā, taču tuvākajā laikā darbus paredzēts uzsākt arī citviet pilsētā, tai skaitā no veikala “Latvijas Balzāms” (Meža pr. 5a) līdz Mālkalnes prospektam 24, starp Mālkalnes prospektu 9 un bērnudārzu “Dzīpariņš” un citur.

Pilsētā ir veikta arī vairāku stāvlaukumu seguma atjaunošana - Preses ielā, Brīvības ielā 50 (pie Ogres Mūzika skolas), MRS laukums, kā arī noslēgumam tuvojas laukuma pie Ogres Basketbola skolas asfaltēšanas darbi.

Veikta gājēju ceļa no Krasta ielas promenādes līdz Brīvības ielā 80 asfaltēšana, tādējādi sakārtojot pastaigu maršrutu gar Ogres upi. Pabeigta arī brauktuves asfaltēšana Miera ielā (no Ogres rajona slimnīcas līdz Turkalnes ielai).

Ogrē sāk būvēt jaunu tiltu gājējiem
Nākošnedēļ tiks uzsākta Birzgales ielas pārbūve
Skolas ielā rit pārbūves darbi,  transporta kustība slēgta
Noslēgumam tuvojas aizsargdambja gar Ogres upi asfaltēšanas darbi