Bezmaksas
Jebkura persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Jums ir iespēja saņemt konsultāciju un vispārīgu informāciju par pašvaldības kompetencē esošajiem jautājumiem un sniegtajiem pakalpojumiem. Piemēram, Jūs varat saņemt konsultāciju par iespējām atrast dzīvesvietu, noorganizēt transportu (bērnu) nokļūšanai līdz izglītības iestādei, uzzināt par bērnu ēdināšanas pakalpojumiem izglītības iestādēs, uzzināt par ārpusskolas nodarbībām bērniem (interešu izglītību) un citas.

Procesa apraksts

1. Konsultācijas vai informācijas pieprasīšana
    Pieteikt nepieciešamo konsultāciju vai pieprasīt nepieciešamo informāciju ir iespējams klātienē, pa tālruni vai rakstot uz e-pastu Ogres klientu apkalpošanas centrā, Ogres novada valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros un pilsētu un pagastu pārvaldēs, vai izmantojot pakalpojumu E-iesniegums.

2. Konsultācija vai informācijas sniegšana
    Atbildīgais speciālists sniedz pakalpojuma pieprasītājam atbildi - nepieciešamo informāciju vai konsultāciju par interesējošo jautājumu