Statuss:
Noslēdzies
NAP un ERAF logo

2018. gada 5. novembrī Ogres novada pašvaldība un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir parakstījušas vienošanos par Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Degradētās teritorijas Pārogres industriālajā parkā revitalizācija”, Nr. 5.6.2.0/17/I/014 īstenošanu.

2019.gada 25. februārī tika izsludināts projektā paredzētās elektronisko sistēmu ražošanas ēkas būvniecības iepirkums – atklāts konkurss - ONP 2019/8, nosakot paredzamo līgumcenu 5 500 000 EUR apmērā. Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 28. marts plkst. 10.00.

Lai īstenotu projektu iepriekš veikti iepirkumi būvprojekta izstrādes, būvekspertīzes, autoruzraudzības un būvuzraudzības nodrošinātāja izvēlei.

Savukārt ar atklātas izsoles palīdzību ražošanas ēkas nomas tiesības ieguvusi SIA “Quality Jobs”. Atbilstoši projekta īstenošanas nosacījumiem, nomnieks ražošanas ēkā pēc tās izbūves ieguldīs 1 000 000 EUR nefinanšu investīcijas. Tāpat, lai sasniegtu projekta mērķi, nomnieka pienākums ir izveidot 120 jaunas darba vietas.

Realizējot projektu tiks sakārtota degradētā teritorija 1,535 ha platībā.

Projekta īstenošanas kopējais ilgums - 27 mēneši t.i. līdz 2021. gada februārim.

Kopējās projekta izmaksas ir 6 119 553 EUR, no kā 4 767 626 EUR ir Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansējums (ieskaitot paredzēto snieguma rezerves finansējumu), valsts budžeta dotācija pašvaldībai ir 205 093 EUR, atlikušais projekta finansējums ir no Ogres novada pašvaldības budžeta.

Ogrē taps moderna industriālā zona
Pārogrē topošās ražošanas ēkas pamatos ieraks kapsulu ar vēstījumu
Pārogrē topošās ražošanas ēkas pamatos ierok kapsulu ar vēstījumu
Turpinās elektronisko sistēmu ražošanas ēkas izbūve Pārogrē