Statuss:
Noslēdzies
NAP un ELFLA logo

Projekta nosaukums

Grants ceļu posmu pārbūve Ogres novadā

Iesniedzējs

Ogres novada pašvaldība

Projekta mērķis

Grants ceļu posmu Ogresgala un Suntažu pagasta pārbūve, veicinot pieejamību un mobilitāti, attīstot uzņēmējdarbībai nozīmīgu infrastruktūru.

Projekta numurs

19-04-A00702-000013

Finansējuma avots

Projekts tiek īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” ietvaros ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējumu un Ogres novada pašvaldības līdzfinansējumu.

Projekta budžets

Projekta kopējās izmaksas ir  EUR 1 177 345,07, no kurām projekta attiecināmās izmaksas ir EUR 1 164 816, 75.

ELFLA atbalsta finansējums ir 90% no projekta attiecināmo izmaksu summas un  Ogres novada pašvaldības līdzfinansējums ir 10% no projekta attiecināmo izmaksu summas. Projekta neattiecināmās izmaksas sedz Ogres novada pašvaldība.

Galvenās aktivitātes

1. Būvprojektu izstrāde;
2. Suntažu pagasta autoceļa A1 posma P8-Dambīši pārbūve (grants segums, 2,13 km);
3.  Suntažu pagasta autoceļa A1 posms Jaunlāses-Juglas ciems (grants segums, 1,20 km);
4. Ogresgala pagasta autoceļa V967 Ogre-Rembate posma kauliņi-Pīlādži pārbūve (grants segums, 5,49 km);
5. Būvuzraudzība;
6. Autoruzraudzība.

Projekta rezultāts

Pārbūvēts pašvaldības grants ceļu segums Suntažu pagastā (autoceļa A1 posms P8-Dambīši (2,13 km) un Jaunlāses-Juglas ciems (1,20 km)) un Ogresgala pagastā (autoceļa V967 posms Ogre-Rembate (5,49 km)), nodrošinot teritoriālo pieejamību un iedzīvotāju mobilitāti, kā arī veicinot uzņēmējdarbības attīstību.

Projekta ilgums Suntažu pagasta autoceļa A1 posms P8-Dambīši un Jaunlāses-Juglas ciems pieņemts ekspluatācijā 2020. gada 19. jūnijā, Ogresgala pagasta autoceļa V967 Ogre - Rembate posms Kauliņi-Pīlādži - 2020. gada 26. augustā.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm

Pievienotās saites

Suntažu aero foto
Grants ceļš ziemā