Oranžērija Bekuciems

Ogres novadnieka kartes uzņēmēju lojalitātes programmā ir iesaistījies jauns uzņēmējs, piedāvājot Ogres novada iedzīvotājiem ģimeniskas svinību un atpūtas vietas “Oranžērija Bekuciems” telpu īrei 10 % atlaidi.

“Oranžērija Bekuciems” ir tūrisma aģentūras SIA “Baltic DMC Group” struktūrvienība, kas atrodas saimnieces Evijas Pugačas dzimtas īpašumā – Bekuciemā Ogres novada Tomes pagastā.

​“Mums vienmēr ir paticis svinēt dzīvi, uzņemt viesus, kopā kūpināt zivis, žāvēt gaļu, vārīt uz ugunskura zupu. Pēc labas maltītes mēs mēdzam paspēlēt futbolu, iet uz mežu pēc bekām vai pastaigāties uz Daugavmalu, savukārt vakarā neliedzam sev pirts pērienu ar smaržīgām slotiņām un peldi dīķī. Lai maltīti zem zvaigžņotām debesīm varētu baudīt visa gada garumā, nolēmām ierīkot īpašu svinību vietu “Oranžēriju Bekuciems”. Brauc ciemos, izbaudi lauku šarmu un svini dzīvi vienā no romantiskākajām svinību vietām – “Oranžērijā Bekuciems!” aicina saimnieki.

Oranžērija Bekuciems

Ko piedāvā “Oranžērija Bekuciems”?

• svinēt savus dzīves skaistākos notikumus - kāzas, krustabas, dzimšanas dienas, bērniņa raudzības, fotosesijas;
  • atpūsties pie dabas, gatavot ēst un pašiem saklāt skaistu svētku galdu;
  • organizēt korporatīvos pasākumus;
  • iepazīstināt ārzemju tūristu grupas ar latviešu tautas tradīcijām un dzīvesveidu.

Oranžērija ir apsildāma un darbojas visu gadu. Tās platība ir 4x6m un tajā ērti var justies nelielas kompānijas līdz 15 personām. Tā ir pilnībā aprīkota ar visu nepieciešamo atpūtai - mēbelēm, traukiem, galda piederumiem, kafijas aparātu un tējkannu, bezvadu bluetooth skaļruni, ledusskapi, plediem, svečturiem, svecēm, vāzēm, bērnu barošanas krēsliņiem utt.

Ap oranžēriju ir plaša teritorija, kurā var atpūsties liels skaits cilvēku. Te ir pļavas, dīķis, āras atpūtas vieta, pirts un pirts nojume, grils, kūpinātava, ugunskura vieta un ugunskura zupas vieta, pļavas altāris, bērnu spēļu laukums, pļavas futbols, āras labierīcības. Blakus ir sēņošanas un pastaigu vietas Bekuciema slavenajos mežos. No saimnieces vasaras sezonā var sarunāt  zaļumus, garšaugus un zāļu tēju.

“Oranžērija Bekuciems” ir tūrisma aģentūras struktūrvienība, līdz ar to klientiem tiek piedāvāti arī dažādi papildu pakalpojumi - transfēri, naktsmītnes, ekskursijas, pasākumu organizēšana u.c.

​Vietas apmeklēšanai nepieciešama iepriekšēja rezervēšana.

Adrese: “Vasariņas”, Tomes pagasts, Ogres novads, LV-5020.

Google map koordinātes: RH49+G2

Kontaktinformācija: Evija Pugača, tālr.26898993, e-pasts orangery@balticdmc.com.

Vairāk par “Oranžēriju Bekuciems” iespējams uzzināt: lv.balticdmc.com/orangeria, www.facebook.com/Bekotava,  www.instagram.com/oranzerija_bekuciems.

Atgādinām, ka Ogres novadnieka kartes īpašniekiem un novadā deklarētajiem iedzīvotājiem, kuri izmanto lietotni “Ogres Novadnieks”, reģistrējoties caur internetbanku, tiek piedāvātas dažādas priekšrocības, izmantojot Ogres novada pašvaldības un uzņēmēju pakalpojumus:

➡️Atlaides Ogres novada kultūras pasākumiem, tai skaitā Ogres teātra izrādēm;

➡️Ar novadnieka karti izdevīgāk apmeklēt peldbaseinu “Neptūns”;

➡️10% atlaide pirkumiem kafejnīcā “Ogres Ezītis miglā” Ogrē, Brīvības ielā 19;

➡️10% atlaide “Manas Garšas” pirkumiem un pasākumiem Ogrē, Akmeņu ielā 45;

➡️Atlaides “Štoka picā” Ogrē, kafejnīcā “Trombons” Brīvības ielā 50;

➡️10% atlaide iepriekš veiktiem pasūtījumiem “M.Pūres beķerejā” Ogrē, Brīvības ielā 21;

➡️“M.Pūre restorānā” Ogrē, Brīvības ielā 21, bezmaksas kafija vai tēja svētku banketos;

➡️5% atlaide wokiem un sušī restorānā “PaPa Sushi” Ogrē, Rīgas ielā 17;

➡️5% atlaide SIA “Kreispuses” bērnu un zīdaiņu apğērbiem, apaviem veikalā Ogrē, Mālkalnes prospektā 3;

➡️10% atlaide gatavajiem izstrādājumiem SIA “Volantes” aizkaru veikalā-darbnīcā Ogrē, Brīvības ielā 38;

➡️10% atlaide ziemas virsdrēbju šūšanai salonā “Valērija” Ogrē, Brīvības ielā 21;

➡️10% atlaide veikalos “Zoocentrs” Ogrē;

➡️5% atlaide precēm veikalos “Latvijas Pērles - Ogre” (t/c “Dauga” Rīgas ielā 23), “Rabarbers” (t/c “Ogres Prestižs” Mednieku ielā 21/23) un “Latvijas Pērle” birojā (Grīvas prospektā 4B);

➡️10% atlaide precēm dāvanu veikalā “ALshop” Ogrē, Skolas ielā 16;

➡️10% atlaide dāvanu kastītēm, dāvanu maisiņiem, dāvanu saiņošanai un 15% atlaide Tkreklu apdrukai veikalā “Amēlija” Ogrē, Brīvības ielā 27;

➡️20% atlaide redzes pārbaudei un 10% atlaide aksesuāru iegādei optikas salonā “Metropole” Ogrē, Mednieku ielā 21/23;

➡️20% atlaide “Figura Line” limfodrenāžas masāžai Ogrē, Brīvības ielā 13;

➡️10% atlaide šķēršļu parka “Milžu taka” apmeklējumam Ogres Zilajos kalnos;

➡️10% atlaide batutu parka “Jump park” īrei Ogrē, Brīvības ielā 19

➡️10% atlaide izklaides parka “Avārijas brigāde” sezonas abonementa iegādei;

➡️10% atlaide ekskursijām Vecrīgā gida pavadībā;

➡️Ķeipenes piparkūku studija piedāvā 10% atlaidi no ekskursijas cenas;

➡️10% atlaide telpu īrei ģimeniskā svinību un atpūtas vietā “Oranžērija Bekuciems” Tomē;

➡️Bezmaksas ekskursija pa alus darītavu “IndieJānis” Suntažos;

➡️10% atlaide visām auto precēm veikalā “Ella auto” Ogrē, Brīvības ielā 1a;

➡️10% atlaide “Dzīvības poga” abonēšanas maksai pirmajiem trīs mēnešiem.

Sīkāk par visiem piedāvājumiem var lasīt šeit: www.ogresnovads.lv.

Ogres novada pašvaldība aicina arī citus uzņēmējus iesaistīties Ogres novadnieka kartes uzņēmēju lojalitātes programmā. Lai to izdarītu, lūdzam sazināties ar Ogres novada Tūrisma plānošanas un attīstības nodaļu, tālr. +371 65 071 883, +371 29 491 685, e-pasts info@visitogre.lv.