Batutu parks Jump park

Batutu parks "Jump park" Ogrē, Brīvības ielā 19, Ogres novadnieka un skolēna kartes īpašniekiem, kā arī novadā deklarētajiem mobilās lietotnes “Ogres novadnieks” lietotājiem piedāvā 10% atlaidi batutu parka "Jump park" īrei.

Izklaides un aktīvās atpūtas vieta "Jump park" piedāvā: dažādu veidu batuti, profesionālais batuts, porolona bedre, klinšu kāpšanas siena bērniem, izklaides un atpūtas zonas bērniem un vecākiem, piedāvājam batutu parka īri privātajiem pasākumiem un ballītēm, aiz sienas atrodas kafejnīca/bārs “Ogres Ezītis Miglā”.

Batuti vairāk kā 200 m2 platībā: porolonu baseins, kāpelēšanas siena, profesionālais batuts dažādu triku veikšanai un divi dažāda augstuma basketbola grozi, kas priecē jebkura vecuma bērnus un pieaugušos.

Tiek piedāvāta batutu parka īre privātajiem pasākumiem un ballītēm.

Dodieties uz Ogres batutu parku "Jump park" un izlēkājieties no sirds!

Pieteikties un vairāk info, zvanot pa tālruni 26463175.

Darba laiks: darba dienās plkst.13.00 – 20.00, sestdien, svētdien plkst.11.00 - 20.00.

 

Vairāk par uzņēmumu

adrese Ogre, Brīvības iela 19

tālrunis +371 26 463 175, epasts info@jumppark.lv

www.JumpPark.lvwww.facebook.com/JumpPark-Ogre-1897052340345719

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novada iedzīvotāja vai skolēna karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.