Dāvanu veikals Amēlija

Veikals “Amēlija” Ogrē, Brīvības ielā 27, Ogres novadnieka un skolēna kartes īpašniekiem, kā arī novadā deklarētajiem mobilās lietotnes Ogres novadnieks lietotājiem piedāvā 10% atlaidi dāvanu kastītēm, dāvanu maisiņiem un dāvanu iesaiņošanai, kā arī 15% atlaidi Tkrekliem ar apdruku.

Veikals “Amēlija” durvis saviem klientiem Ogrē vēra 2016. gadā. Veikals pieder Goldmaņu ģimenei un nosaukts par godu meitai Amēlijai. Agnese pēc izglītības ir pirmsskolas pedagoģe un daudzus gadus strādāja bērnudārzā "Zelta sietiņš" Ogrē, vīrs Dainis vienmēr ir nodarbojies ar uzņēmējdarbību un pēc viņa iniciatīvas arī atvērts veikals.

“Esam ogrēnieši un savas pilsētas fani. Visvairāk gandarījumu rada priecīgi un apmierināti pircēji, kuri iegriežas pie mums atkal,” atklāj Agnese Goldmane.  

Veikalā “Amēlija” var iegādāties dāvanas un dāvanu maisiņus, suvenīrus, bižutēriju, matu stīpiņas, dabīgas aromātiskās eļļas. Plašā sortimentā ir krāsainas un rakstainas zeķes un zeķubikses sievietēm un bērniem. Svētku noskaņojumam tiek piedāvāti hēlija baloni visās varavīksnes krāsās, kā arī balonu virtenes un personalizēti baloni, kā arī ir iespēja pasūtīt Tkreklu apdruku un izgatavot uzlīmes.

Veikala darba laiks darba dienās plkst. 11.00 - 18.00, sestdienās plkst. 10.00 - 15.00.

Informācija par uzņēmumu

adrese Ogre, Brīvības iela 27

tālrunis +371 22 063 537, e-pasts amelijaveikals@gmail.com

www: https://www.facebook.com/amelijaveikals/

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novada iedzīvotāja vai skolēna karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.

veikals Amēlija 2022