Papa Sushi Ogre

SIA Mirk Group restorānā "PaPa Sushi" Ogrē, Rīgas ielā 17, Ogres novadnieka un skolēna kartes īpašniekiem, kā arī novadā deklarētajiem mobilās lietotnes Ogres novadnieks lietotājiem piedāvā 5% atlaidi wokiem un sušī.

"PaPa sushi" ēdienkartē iekļautas aktuālās kulinārijas tendences, pievēršot uzmanību augstiem kvalitātes standartiem un oriģinalitātei. 2022. gada nogalē dienas gaismu ieraudzīs pavisam jauna ēdienkarte, kurā būs vairāk nekā 50 suši rolli, dažādi suši komplekti, rīsu un nūdeļu ēdieni, salāti, Āzijai raksturīgās zupas, kā arī suši hotdogi un suši bez rīsiem. Ēdienkartes cenu politika tiks veidota klientam vēl pieejamāka un darbosies pēc principa "ņem vairāk, maksā mazāk".

Tāpat klientiem, izmantojot PaPa sushi aplikāciju, būs pieejams cashback serviss. Klienti no katra pirkuma summas pelnīs 5%. Uzkrātā summa būs redzama aplikācijā, to varēs izmantot gan pilnībā norēķinoties par pirkumu, gan daļēji.

Pasūti ēdienu arī uz mājām, izmantojot mūsu piegādes servisu! Tālrunis pasūtījumiem  +371 28777768. Galdiņu rezervācijai tālr. +371 23881623.

Darba laiks:

  • No 20. maija līdz 20. septembrim P., O., T., C., P., S., Sv. plkst.12.00 – 22.00.
  • No 20. septembra līdz 20. maijam P., O., T., C., Sv. plkst.12.00. – 21.00; Pk., S. plkst.12.00 – 22.00.

Informācija par uzņēmumu

adrese: Ogre, Rīgas iela 17

e-pasts info@papasushi.eutālr. +371 28777768

www: https://papasushi.lv/lv/restourants/ogre-rigas-iela-17http://www.papasushi.lv/, www.facebook.com/PaPaSushi.lv.

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka vai skolēna karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni "Ogres novadnieks" lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.

Papa Sushi Ogre