Jaunas moduļu tipa pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība Lielvārdē 11.2023.

23. novembrī pirms komiteju sēdēm Ogres novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis ziņoja pa aktuālajiem būvniecības darbiem Ogres novadā.

ĒKU PĀRBŪVE

Jaunas moduļu tipa pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība Lielvārdē

Objektā notiek moduļu tipa ārsienu un iekšsienu, jumta montāža, ko plānots pabeigt līdz novembra beigām. Tuvākajā laikā tiks uzsākta logu montāža, ārējās ventilējamās fasādes montāža, iekšējo inženierkomunikāciju izbūve.

Būvdarbu līgums ar piegādātāju apvienība „CMB&NEWCOM” noslēgts 2022. gada decembrī.  Līguma izpildes termiņš 2024. gada 30. aprīlis. Vairāk par objektu: Jaunas pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība Lielvārdē

Ēkas pārbūve Skolas ielā 4, Ikšķilē

Ēkā Skolas ielā 4, Ikšķilē, kas tiek pārbūvēta par pašvaldības daudzfunkcionālu pakalpojumu centru, turpinās iekšdarbi - sienu krāsošana, grīdlīstu montāža, linoleja ieklāšanas darbi, kā arī fasādes dekoratīvo plākšņu, ieejas mezgla nojumes, gaismekļu montāža, palodžu un kāpņu montāža.

Būvdarbus objektā veic SIA “JC” saskaņā ar 2022. gada jūlijā noslēgto līgumu. Darbi jāpabeidz 20 mēnešu laikā no līguma noslēgšanas brīža.

Vairāk par objektu: Ēkas pārbūve Skolas ielā 4, Ikšķilē

Ēkas “Kaibalas skola” pārbūve

Bijušajā Kaibalas skolas ēkā, kurā paredzēts ierīkot pirmsskolas izglītības iestādi, turpinās darbi pie iekšējās elektroinstalācijas, tiek veidotas starpsienu konstrukcijas un to apdare, uzsākta jaunas monolītā betona atbalsta sienas izveidošana pret zemes nogruvumu, kā arī norit vides pieejamības nodrošināšanas darbi.

Būvdarbus veic būvuzņēmējs SIA “KUUM” atbilstoši 2022. gada novembrī noslēgtajam līgumam. Objekta izbūve ir sadalīta divās kārtās, pirmās kārtas ietvaros tiks pabeigti ēkas pārbūves darbi, ko paredzēts veikt līdz šī gada beigām. Vairāk par objektu: Ēkas “Kaibalas skola” pārbūve

IELU PĀRBŪVE

Saules prospekta pārbūves Ogrē - darbi ir pabeigti un iela nodota ekspluatācijā.  Būvdarbu veicējs ir SIA “MRG Būve”. Vairāk par objektu: Saules prospekta pārbūve Ogrē

Lielvārdes ielu pārbūve kolāža 11.2023.

Piecu ielu (Rembates, Stacijas, Andreja Pumpura, Meža un Uzvaras iela) pārbūve Lielvārdē

Rembates ielā ir ieklātas apmēram trīs ceturtdaļas no asfaltbetona virskārtas, neskaitot nobrauktuves.

Meža ielā ir ieklāta lielākā daļa ietves bruģakmens seguma.

Stacijas ielā būvdarbi ir pabeigti, tiek kārtota dokumentācija objekta nodošanai ekspluatācijā.

Andreja Pumpura ielā - parakstīts būvdarbu pabeigšanas akts, kā arī saņemti atzinumi par būves gatavību ekspluatācijai.

Uzvaras ielas pārbūves darbi ir pabeigti un objekts nodots ekspluatācijā.

Stacijas un Uzvaras ielā darbus veic būvuzņēmējs SIA “MT Sēta”, Meža ielā un Rembates ielā - SIA “DSM Meistari”, A.Pumpura ielā - SIA “AB Rent”. Vairāk par objektu: Ielu pārbūve Lielvārdē

Strēlnieku prospekta pārbūve Ogrē

Strēlnieku prospekta pārbūves ietvaros ir ieklāta asfaltbetona apakškārta posmā no Dārza ielas līdz Viestura alejai. Visā objektā ir pabeigti visi apakšzemes komunikāciju darbi. Pēc tam objektā tiks ieturēts tehnoloģiskais pārtraukums un darbi turpināsies 2024. gadā.

Būvdarbu veicējs ir SIA “MT Sēta”. Vairāk par objektu: Strēlnieku prospekta pārbūve Ogrē