Statuss:
Noslēdzies
NAP un ELFLA logo

Projekta nosaukums

Grants ceļu posmu pārbūve Ogres novadā

Iesniedzējs

Ogres novada pašvaldība

Projekta mērķis

Grants ceļu posmu Ogresgala un Meņģeles pagastos pārbūve, veicinot pieejamību un mobilitāti, kā arī attīstot uzņēmējdarbībai nozīmīgu infrastruktūru.

Projekta numurs

Nr.17-04-A00702-000020

Finansējuma avots

Projekts tiek īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” ietvaros ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējumu un Ogres novada pašvaldības līdzfinansējumu.

Projekta budžets

Projekta kopējās izmaksas ir  1 575 690.09 EUR, no kurām projekta attiecināmās izmaksas ir 1 316 162.11 EUR. ELFLA atbalsta finansējums ir 90% no projekta attiecināmo izmaksu summas un  Ogres novada pašvaldības līdzfinansējums ir 10% no projekta attiecināmo izmaksu summas. Projekta neattiecināmās izmaksas sedz Ogres novada pašvaldība.

Galvenās aktivitātes

1. Būvprojektu izstrāde
  2. Ceļa "Gāršas" - "Stuģi" (posmā V996 (Ogre–Viskāļi) līdz pagriezienam uz P80/E22 (Tīnūži-Koknese) pārbūve II kārtās – I grants seguma pārbūve, II asfaltēšana
  3. Ceļa B6 Meņģele - "Zvirgzdiņi" (posmā V964 (Taurupe–Vecbebri) līdz "Krūzas") grants seguma pārbūve
  4. Būvuzraudzība
  5.  Autoruzraudzība

Projekta rezultāts

Pārbūvēti ceļa posmi "Gāršas" - "Stuģi" (posmā V996 (Ogre–Viskāļi) līdz pagriezienam uz P80/E22 (Tīnūži-Koknese) un  B6 Meņģele - "Zvirgzdiņi" (posmā V964 (Taurupe–Vecbebri) līdz "Krūzas"), nodrošinot Ogresgala un Meņģeles pagastos teritoriālo pieejamību un iedzīvotāju mobilitāti, kā arī veicinot uzņēmējdarbības attīstību.

Projekta ilgums

03.05.17-15.12.17.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē

Ogresgala cels