Pirtslietu un pērļu veikals

SIA “More 4U” veikaliņš “Pirtslietu un pērļu veikals” Brīvības ielā 22, Ogrē, 2019. gadu sācis ar lielisku piedāvājumu Ogres novadnieka kartes īpašniekiem un novadā deklarētajiem mobilās lietotnes “Ogres novadnieks” lietotājiem, piedāvājot visiem pirkumiem (izņemot sudraba un zelta furnitūru, koka aksesuārus un žadeīta akmeņus pirtij) 10% atlaidi.

Jau 3 gadus veikaliņš “Pirtslietu un pērļu veikals” piedāvā 10% atlaidi Ogres novada skolēniem ar skolēnu apliecību, bet no 2018. gada augusta - ar Ogres novada skolēna karti. Savukārt ar 2019. gadu atlaide pieejama visiem novadnieka kartes īpašniekiem vai deklarētajiem lietotnes "Ogres novadnieks" lietotājiem.

Veikals Ogrē, Brīvības ielā 22, atrodas jau četrus gadus – savas durvis apmeklētājiem vēra 2014. gada oktobrī, savukārt interneta veikals www.beads4you.lv darbojas jau kopš 2010. gada 1. septembra.

Veikala piedāvājums ir diezgan plašs, un tas viss atrodas vienuviet – pērlītes, SWAROVSKI kristāli (esam oficiālie sertificētie kompānijas SWAROVSKI pārstāvji Latvijā), dažādu materiālu, tai skaitā sudraba (ražots Eiropas Savienībā) furnitūra rotām, ēteriskās eļļas, himalaju sāls izstrādājumi, kā arī esam vienīgais veikals Latvijā, kas piedāvā vairāk nekā 20 dažādus pirts akmeņu veidus, tai skaitā žadeītu, kas pazīstams pirtnieku aprindās kā dziednieciskais akmens.

Vairāk informācijas:

Veikala piedāvājums ir diezgan plašs, un tas viss atrodas vienuviet – pērlītes, SWAROVSKI kristāli (esam oficiālie sertificētie kompānijas SWAROVSKI pārstāvji Latvijā), dažādu materiālu, tai skaitā sudraba (ražots ES) furnitūra rotām, ēteriskās eļļas, himalaju sāls izstrādājumi, kā arī esam vienīgais veikals Latvijā, kas piedāvā vairāk nekā 20 dažādus pirts akmeņu veidus, tai skaitā žadeītu, kas pazīstams pirtnieku aprindās kā dziednieciskais akmens.

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka vai skolēna karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.