Salons

Vaksācijai un sejas procedūrām 10% atlaide no cenas!

Skaistumkopšanas salons “Baronesse” atrodas Ogrē, Brīvības ielā 13, 3.stāvā. Salonā strādā divas skaistumkopšanas speciālistes, nodrošinot visu zonu vaksāciju, uzacu korekcijas un krāsošanas un sejas tīrīšanas pakalpojumus sievietēm. Salona "Baronesse" meistares mīl savu darbu, ik dienas mācoties par jaunākajām skaistumkopšanas tehnoloģijām un šeit jūs jutīsieties mīļi gaidīti un profesionāli apkalpoti.

Piedāvājam:
- visu zonu vaksāciju (matiņu izraušana ar vaska palīdzību)
- uzacu korekciju un krāsošanu, skropstu krāsošanu;
- sejas tīrīšanu:
1) Dziļā sejas ādas tīrīšana + Ultraskaņa + Darsonvāls ar Christina Comodex
2) Intensīvi mitrinoša sejas procedūra ar masāžu
3) Mandeļskābes pīlings ar ultraskaņas tīrīšanu
u.c. skatīt mājaslapā
www.baronesse.lv

“Baronesse” sniedz vaksācijas un kosmetologa pakalpojumus, strādājam ar Italwax zīmola vasku un Christina līnijas kosmētiku. Salons Baronesse ir dibināts tikai 2019.gada jūlijā. Tās mērķis ir padarīt ogrēniešus, Ogres kaimiņus un viesus skaistākus un koptākus.

Iepriekšējs pieraksts, zvanot vai sūtot ziņu uz mob. 29855402 vai e-pastā: salonsbaronesse@gmail.com.

Darba laiks:
Darba dienās, 8.00-20.00
Sestdienās, 9.00-14.00
Svētdienās, slēgts

“Baronesse” atrodas Ogrē, Brīvības ielā 13, tālr. 29855402. Darba laiks tikai pēc pieraksta.

Vairāk informācijas:
FB: Baronessesalons
IG: baronesse_salons_ogre

www.baronesse.lv