Jaunas moduļu tipa pirmsskolas izglītības iestādes Lielvārdē, ēkas ārpuse. 15.12.2023.

Kaut arī ir sākusies ziema, vairākos novada objektos turpinās būvdarbi, par tiem 14. decembrī pirms komiteju sēdēm ziņoja Ogres novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis.

ĒKU PĀRBŪVE

Ēkas pārbūve Skolas ielā 4, Ikšķilē

Ēkā Skolas ielā 4, Ikšķilē, kas tiek pārbūvēta par pašvaldības daudzfunkcionālu pakalpojumu centru, turpinās fasādes, ieejas mezgla izbūve, gala aprīkojuma (gaismekļu, slēdži, santehnika) montāža.

Būvdarbus objektā veic SIA “JC” saskaņā ar 2022. gada jūlijā noslēgto līgumu. Darbi jāpabeidz 20 mēnešu laikā no līguma noslēgšanas brīža.

Vairāk par objektu: Ēkas pārbūve Skolas ielā 4, Ikšķilē

Ēkas “Kaibalas skola” pārbūve

Bijušajā Kaibalas skolas ēkā, kurā paredzēts ierīkot pirmsskolas izglītības iestādi, turpinās iekšējās elektroinstalācijas, iekārto griestu izbūves, kā arī sienu flīzēšanas darbi. Objektā ir uzstādītas iekšdurvis, pabeigta 1.stāva griestu ugunsdrošās konstrukcijas izbūve, noslēgumam tuvojas arī ventilācijas sistēmas izbūve.

Būvdarbus veic būvuzņēmējs SIA “KUUM” atbilstoši 2022. gada novembrī noslēgtajam līgumam. Objekta izbūve ir sadalīta divās kārtās, pirmās kārtas ietvaros tiks pabeigti ēkas pārbūves darbi, ko paredzēts veikt līdz šī gada beigām. Vairāk par objektu: Ēkas “Kaibalas skola” pārbūve

Projekta “Jaunas pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība Mālkalnes prospektā 10, Ogrē” ietvaros ir pabeigta būvprojekta izstrāde, kas ir iesniegta izskatīšanai Ogres novada būvvaldē. Uzsākta dokumentācijas sagatavošana būvdarbu iepirkuma veikšanai. Vairāk par projektu: PII izbūve Mālkalnes prospektā 10, Ogrē

Jaunas moduļu tipa pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība Lielvārdē

Jaunas moduļu tipa pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība Lielvārdē, iekšējo darbu izbūve 15.12.2023.

Objektā ir pabeigta moduļu tipa ārsienu un iekšsienu montāža, noslēgumam tuvojas jumta un ēkas logu montāžas darbi. Turpinās inženierkomunikāciju izbūve ēkas iekšienē un iekšējie apdares darbi, drīzumā tiks uzsākta grīdu melnā seguma ieliešanas darbi.

Būvdarbu līgums ar piegādātāju apvienība „CMB&NEWCOM” noslēgts 2022. gada decembrī. Līguma izpildes termiņš 2024. gada 30. aprīlis. Vairāk par objektu: Jaunas moduļu tipa pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība Lielvārdē

IELU PĀRBŪVE

Saules prospekta pārbūves Ogrē - darbi ir pabeigti un iela nodota ekspluatācijā.  Būvdarbu veicējs ir SIA “MRG Būve”. Vairāk par objektu: Saules prospekta pārbūve Ogrē

Piecu ielu (Rembates, Stacijas, Andreja Pumpura, Meža un Uzvaras iela) pārbūve Lielvārdē

Rembates ielā, Meža ielā un Andreja Pumpura ielā tiek ieturēts tehnoloģiskais pārtraukums, darbi tiks atsākti, kad iestāsies atbilstoši laika apstākļi.

Uzvaras ielā un Stacijas ielā būvdarbi ir pabeigti, un objekti nodoti ekspluatācijā.

Stacijas un Uzvaras ielā darbus veica būvuzņēmējs SIA “MT Sēta”, Meža ielā un Rembates ielā - SIA “DSM Meistari”, A.Pumpura ielā - SIA “AB Rent”. Vairāk par objektu: Ielu pārbūve Lielvārdē

Strēlnieku prospekta pārbūve Ogrē

Strēlnieku prospektā iestājies tehnoloģiskais pārtraukums, darbi tiks atsākti, kad iestāsies atbilstoši laika apstākļi.

Būvdarbu veicējs ir SIA “MT Sēta”. Vairāk par objektu: Strēlnieku prospekta pārbūve Ogrē