Pašvaldība Satiksme, ceļi Ziņas, jaunumi
Meža iela Lielvārdē 10.2023.

19. oktobrī pirms komiteju sēdēm Ogres novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis ziņoja pa aktuālajiem būvniecības darbiem Ogres novadā.

ĒKU PĀRBŪVE

Ēkas pārbūve Skolas ielā 4, Ikšķilē

Ēkā Skolas ielā 4, Ikšķilē, kas tiek pārbūvēta par pašvaldības daudzfunkcionālu pakalpojumu centru, turpinās iekšdarbi – tiek veikta radiatoru uzstādīšana, linoleja ieklāšana, sienu krāsošana, gaismekļu izbūve, kā arī fasādes siltināšanas un teritorijas labiekārtošanas darbi.

Būvdarbus objektā veic SIA “JC” saskaņā ar 2022. gada jūlijā noslēgto līgumu. Darbi jāpabeidz 20 mēnešu laikā no līguma noslēgšanas brīža. Vairāk par objektu: Ēkas pārbūve Skolas ielā 4, Ikšķilē

Ēkas “Kaibalas skola” pārbūve

Bijušajā Kaibalas skolas ēkā, kurā paredzēts ierīkot pirmsskolas izglītības iestādi, izbūvēts jauns koka karkass vēdināmās fasādes izveidošanai, iestrādātas siltās grīdas, veikta lielākā daļa elektroinstalācijas darbu. Objektā turpinās fasādes, jaunās piebūves jumta izbūves darbi, laukuma izveidošana ārējām kāpnēm, kā arī vides pieejamības nodrošināšanas darbi, veicot pandusu izbūvi.

Būvdarbus veic būvuzņēmējs SIA “KUUM” atbilstoši 2022. gada novembrī noslēgtajam līgumam. Objekta izbūve ir sadalīta divās kārtās, pirmās kārtas ietvaros tiks pabeigti ēkas pārbūves darbi, ko paredzēts veikt līdz šī gada beigām. Vairāk par objektu: Ēkas “Kaibalas skola” pārbūve

Jaunas moduļu tipa pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība Lielvārdē 10.2023.

Jaunas moduļu tipa pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība Lielvārdē

Objektā ir pabeigta pamatu izbūve, tiek būvētas ugunsdrošās nodalošās sienas, kā arī turpinās aktīva moduļu tipa ražošana rūpnīcā un paralēli norit moduļu tipa ārsienu un iekšsienu montāža objektā.

Būvdarbu līgums ar piegādātāju apvienība „CMB&NEWCOM” noslēgts 2022. gada decembrī.  Līguma izpildes termiņš 2024. gada 30. aprīlis. Vairāk par objektu: Jaunas moduļu tipa pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība Lielvārdē

IELU PĀRBŪVE

Saules prospekta pārbūve Ogrē

Saules prospekta pārbūves darbi ir pabeigti – veikta ielas braucamās daļas pārbūve, nobrauktuvju izbūve uz piegulošajiem īpašumiem. Pašlaik meklēts risinājums saistībā ar lietus ūdens novadi pie VAS “Latvijas dzelzceļš” infrastruktūras, kā arī tiek gatavoti dokumenti objekta nodošanai ekspluatācijā.

Būvdarbu veicējs ir SIA “MRG Būve”. Vairāk par objektu: Saules prospekta pārbūve Ogrē

Strēlnieku prospekta pārbūve Ogrē

Strēlnieku prospekta (no Dārza ielas līdz Jāņa Čakstes prospektam 1275 m garumā) pārbūves ietvaros turpinās pamata nesošās kārtas izbūve un ceļa apmaļu ierīkošana, tiek risināti jautājumi saistībā lietus ūdens novades izbūvi.

Būvdarbu veicējs ir SIA “MT Sēta”. Vairāk par objektu: Strēlnieku prospekta pārbūve Ogrē

Meža ielas pābūve Lielvārdē kolāža 10.2023.

Piecu ielu (Rembates, Stacijas, Andreja Pumpura, Meža un Uzvaras iela) pārbūve Lielvārdē

Rembates ielā uzklāta asfaltbetona apakškārta, veikta bojāto aku betona gredzenu nomaiņa, piegādāts bruģakmens gājēju un veloceliņa seguma ieklāšanai.

Meža ielā ir pabeigti asfaltēšanas darbi, tuvākajā laikā tiks uzsākti gājēju ietvju un veloceliņa izbūves darbi.

Stacijas ielā tiek novērsti būvinspektora norādītie defekti un tiek gatavota nepieciešamā dokumentācija objekta nodošanai ekspluatācijā.

Andreja Pumpura ielā būvdarbi ir pabeigti un tiek gatavota dokumentācija objekta nodošanai ekspluatācijā.

Uzvaras ielas pārbūves darbi ir pabeigti un objekts nodots ekspluatācijā.

Stacijas un Uzvaras ielā darbus veic būvuzņēmējs SIA “MT Sēta”, Meža ielā un Rembates ielā - SIA “DSM Meistari”, A.Pumpura ielā - SIA “AB Rent”. Vairāk par objektu: Ielu pārbūve Lielvārdē