Bezmaksas
Fiziska persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Sadarbspējīga COVID-19 vakcinācijas, testēšanas vai pārslimošanas sertifikāta pieprasīšana klienta vārdā un izsniegšana papīra formā. Iedzīvotāji, kuri nelieto internetu vai nevar pieslēgties tīmekļvietnē www.covid19sertifikats.lv ar internetbanku vai citu piekļuves līdzekli, savus digitālos Covid-19 sertifikātus var saņemt pašvaldībā.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana:

Klātienē Ogres klientu apkalpošanas centrā un Ogres novada valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Iedzīvotājs pakalpojuma pieprasīšanas brīdī aizpilda un paraksta speciālpilnvaru e-pakalpojuma “Sadarbspējīga COVID-19 vakcinācijas, testēšanas vai pārslimošanas sertifikāta pieprasīšana klienta vārdā un izsniegšana papīra formā” saņemšanai.

1. Pakalpojuma saņemšana:

Klientu apkalpošanas speciālists sagatavo iedzīvotāja digitālo Covid-19 sertifikātu un izsniedz to iedzīvotājam papīra formātā.