Statuss:
Noslēdzies
NAP un ERAF logo

Projekta nosaukums

“Uzņēmējdarbības attīstība Ogres stacijas rajonā, pārbūvējot uzņēmējiem svarīgu ielas posmu un laukumu Ogrē”

Iesniedzējs

Ogres novada pašvaldība

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir sekmēt komercdarbības attīstību Ogres dzelzceļa stacijas rajonā, pārbūvējot uzņēmējiem svarīgu Skolas ielas posmu (430,28 m) no Brīvības ielas līdz Pirts ielai un stāvlaukumu Ogrē.

Projekta numurs

3.3.1.0/20/I/006

Finansējuma avots

Projekts tiek īstenots Eiropas Reģionālās attīstības fonda 3.3.1. specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt privāto investīciju apjomu reģionos, veicot ieguldījumus uzņēmējdarbības attīstībai atbilstoši pašvaldību attīstības programmās noteiktajai teritoriju ekonomiskajai specializācijai un balstoties uz vietējo uzņēmēju vajadzībām” 2.kārtas ietvaros.

Ogres novada pašvaldība 2020.gada 28.februārī iesniedza Centrālajā finanšu un līguma aģentūrā projekta pieteikumu, kas tika apstiprināts 2020.gada 30.jūlijā un vienošanās par projekta īstenošanu noslēgta 2020.gada 25.augustā.

Projekta budžets

Projekta plānotās kopējās izmaksas ir 1 418 447,96 EUR, no kurām plānotās attiecināmās izmaksas ir 737 820,30 EUR, t.sk. plānotais ERAF līdzfinansējums 27 750.94 EUR apmērā un valsts budžeta dotācija pašvaldībām 1224,31 EUR.

Stacijas laukuma stāvlaukuma pārbūve, ierīkojot "Park and ride" sistēmu, neietilpst projekta attiecināmajās izmaksās. Ogres novada pašvaldības ieguldījums visa projekta īstenošanā plānots 1 389 472,71 EUR apmērā.

Galvenās aktivitātes

Tiks veikti ieguldījumi ceļa infrastruktūras uzlabošanā, izbūvējot atbilstošu lietus ūdens kanalizāciju, citas virszemes un pazemes komunikācijas, gājēju un veloceliņu.

Projekta rezultāts

Plānots, ka projekta īstenošanas rezultātā tiks atbalstīts vismaz viens komersants un radīta vismaz viena jauna darba vieta.

Projekta ilgums

Projektu plānots īstenot 12 mēnešu laikā (līdz 2021.gada 31.augustam).

Uzsākta Skolas ielas pārbūves būvprojekta izstrāde
Attīstības komisijā pārrunā Ogres novada attīstības ieceres
Skolas ielas pārbūve – prioritāro darbu sarakstā
Pašvaldība slēgs līgumus par nozīmīgu infrastruktūras projektu īstenošanu